Статус-Д, Консалтингова компанія 

Украина

Я хочу тут работать
×

Статус-Д, Консалтингова компанія 

Консалтингова компанія „Статус-Д” пропонує Вам комплексне юридичне та бухгалтерське абонентне обслуговування підприємств та підприємців.

Консалтингова компанія „Статус-Д” не тільки здійснює комплексне юридичне супроводження угоди, але й допоможе залучити покупця або продавця, структурувати угоду, підготувати та реалізувати проекти купівлі продажу бізнесу.

Ми надаємо послуги з інвестиційного консультування, здійснення оцінки, структурування, розробки, супроводу й реалізації угод щодо злиття та поглинання компанії. Наша компанія має досвід і можливості реалізувати інвестиційні проекти будь-якого масштабу. Будь-яке розміщення грошей з метою отримання прибутку ми розуміємо як інвестування.

„Статус-Д”  надає повний спектр послуг у сфері створення, реорганізації, купівлі-продажу і ліквідації бізнесу. На Ваш вибір ми створюємо підприємства будь-якої організаційної форми з будь-яким видом діяльності. Надаємо повну підтримку та повний комплекс послуг щодо оформлення різних видів ліцензій, здійснює підготовку і супровід документів для їх отримання, надає професійні консультації та інформаційну підтримку компаній, які звернулась за допомогою в отриманні ліцензії.

Також наша компанія надає професійні консалтингові послуги з  кредитування нерухомості (жилої і комерційної) та землі.